Spanish Live Scores - Spanish Primera Division Results

Spain - Laliga Live Scores
FTLevante
3 - 0
Getafe
FTSevilla
0 - 1
Real Madrid
FTAtletico Madrid
2 - 0
Real Valladolid
FTCadiz
2 - 1
Barcelona
14:00Granada
-
Huesca
16:15Osasuna
-
Real Betis
18:30Villarreal
-
Elche
21:00Alaves
-
Real Sociedad
Spain - Laliga2 Live Scores
FTRayo Vallecano
2 - 1
Logrones
FTPonferradina
0 - 0
Las Palmas
FTMirandes
0 - 0
Lugo
FTMalaga
1 - 2
Cartagena
14:00Alcorcon
-
Almeria
16:00Espanyol
-
Sporting Gijon
18:15Albacete
-
Girona
20:30Sabadell
-
Real Oviedo
21:00Real Zaragoza
-
Fuenlabrada
Spain - Tercera Division - Group 13 Live Scores
FTCalamocha
0 - 1
Almudevar
FTBelchite 97
1 - 1
Zaragoza B
FTCuarte
2 - 2
Sarinena
FTMelilla CD
0 - 0
Antequera
FTRacing Santander B
2 - 1
Siete Villas
FTBrea
1 - 0
Epila
FTConquense
1 - 0
Chivas Guadalajara
FTFelanitx
-
Portmany
FTReal Burgos CF
1 - 1
Burgos Promesas
FTTorina
4 - 1
Barreda Balompie
FTUC Cartes
1 - 4
Castro
FTUD Samano
2 - 0
Bezana
FTUnion Club Ceares
2 - 1
Vallobin
FTAviles Stadium
0 - 2
Llanera
FTClub Siero
0 - 0
Condal
FTEI San Martin
3 - 2
Real Titanico
FTLlanes
1 - 1
Tuilla
FTMosconia
0 - 4
Caudal Deportivo
FTNumancia B
0 - 3
G. Segoviana
FTReal Aviles
2 - 0
Lenense
FTSabinanigo
1 - 5
Barbastro
FTSalamanca B
0 - 1
Leonesa B
Postp.SD Navarro CF
-
Gijon Industrial
FTValdesoto
0 - 2
L'Entregu
FTAlbacete B
2 - 0
Manzanares
FTAtl. Ibanes
0 - 2
Huracan de Balazote
FTAtl. Tordesillas
1 - 2
Santa Marta Tormes
FTAtletico Monzon
3 - 1
Fraga
FTCD Baztan
1 - 2
Cortes
FTCebrerena
0 - 0
Mirandes B
FTColegios Diocesanos
2 - 1
Real Avila
FTFontellas
2 - 1
Murchante
FTHuesca B
0 - 2
CF Illueca
FTLa Granja
3 - 1
Bupolsa
FTLa Virgen
1 - 1
Bembibre
FTPanaderia
1 - 0
Lanzarote
FTPaterna
1 - 1
Benicarlo
Postp.Penaranda
-
Becerril
FTRobres
2 - 0
Villanueva CF
FTVillarreal C
1 - 1
Recambios Colon
FTTrujillo
0 - 0
Diocesano
FTArenteiro
4 - 2
Barco
FTAurrera Ondarroa
1 - 1
Tolosa FC
FTBinefar
2 - 2
Tamarite
FTBurlades
0 - 3
Pamplona
FTCD Ardoi
4 - 0
Pena Azagresa
FTCD Calamonte
0 - 1
CD Coria
FTDep. Fabril
1 - 4
Polvorin
FTFisterra
2 - 0
Pontes
FTLagun Onak
1 - 1
Durango
FTRacing Rioja
0 - 0
Yague
FTRapido de Bouzas
0 - 2
Arosa SC
FTSanturtzi
2 - 2
Sodupe
FTSelaya
2 - 5
Tropezon
FTUrgatzi
3 - 1
Santuxu
FTUtebo FC
0 - 2
Borja
FTViveiro
2 - 0
Racing Club Villalbes
FTAtios
2 - 2
Estradense
FTAceuchal
0 - 1
Montijo
FTAD San Juan
0 - 0
Txantrea
FTAgrupacion Estudiantil
1 - 3
Bergantinos
FTArandina
1 - 2
Almazan
FTArroyo
2 - 0
Fuente de Cantos
FTAzuaga
0 - 2
Cacereno
FTAzuqueca
1 - 1
Torrijos
FTBalmaseda
2 - 2
Real Sociedad C
FTBeasain
0 - 1
Gernika
FTCastilleja CF
1 - 0
La Palma
FTCD Barquereno
0 - 1
Cayon
FTCD Choco
0 - 0
Alondras
FTCD Gerena
0 - 2
Puente Genil
FTCD Utrera
2 - 0
Sevilla FC C
FTCDFC Calzada
1 - 3
Arnedo
FTChinato
3 - 0
Valdivia
FTHuetor Tajar
3 - 1
Loja
FTLobon
1 - 1
UP Plasencia
FTOurense CF
3 - 1
UD Ourense
FTPedroneras
1 - 0
Illescas
FTPozoblanco
1 - 1
Ciudad de Lucena
FTRevilla
1 - 5
Atletico Albericia
FTRibadumia
1 - 0
Pontellas
FTSaguntino
3 - 2
Vilamarxant
FTSomozas
2 - 2
Arzua
17:00Subiza
-
CD River Ega
FTTarancon
0 - 1
Marchamalo
FTTeruel
2 - 0
Valdefierro
FTTextil Escudo
3 - 0
Rinconeda Polanco
Cancl.Valle Egues
-
CD Corellano
FTVilafranca
2 - 0
Terrassa
FTVimenor
1 - 0
Guarnizo
FTXerez D.F.C.
0 - 1
Antoniano
Cancl.Santa Ursula
-
Vera
FTAcero
0 - 3
Torrent
FTAlmeria B
1 - 4
Atletico de Porcuna
FTBeniganim
0 - 4
Eldense
FTCrevillente
1 - 1
CF Intercity
FTMancha
5 - 0
Huetor Vega
FTPaiosaco
0 - 2
Silva SD
FTRoda
1 - 1
Alzira
FTSantfeliuenc
2 - 0
Igualada
FTUrduliz
2 - 2
Ariznabarra
FTCampanario
2 - 2
Moralo
FTJerez CF
1 - 0
RCP Valverdeno
FTOlivenza
1 - 1
Llerenense
FTLebrijana
0 - 0
Deportivo Xerez
FTSD Deusto
2 - 1
Sestao
11:00Cartagena B
-
La Union
11:00Real Murcia B
-
Aguilas FC
11:30Atletico Pinto
-
Villaverde San Andres
11:30Basconia
-
Anaitasuna FT
11:30Carabanchel
-
Leganes B
11:30Cartagena
-
Mar Menor
11:30Huercal-Overa
-
Lorca FC
11:30Minerva
-
UCAM Murcia B
11:30Parla
-
Mostoles
11:30Pulpileno
-
EDMF Churra
11:30Trival Valderas
-
Alcorcon B
11:45Grama
-
Sant Andreu
11:45Villajoyosa
-
Jove
12:00Alhaurin
-
Juventud Torremolinos
12:00Almagro
-
La Solana
12:00Cabecense
-
Los Barrios
12:00CD Mostoles
-
El Alamo
12:00CE Europa
-
Castelldefels
12:00Cerdanyola
-
Banyoles
12:00Coria C.F.
-
San Roque
12:00Estepona
-
CD Alhaurino
12:00Granollers
-
Peralada 2
Postp.Ibiza Islas Pitiusas
-
Collerense
12:00Maracena
-
Real Jaen
12:00Montanesa
-
CE Manresa
12:00Olimpico de Totana
-
UD Los Garres
12:00Pobla Mafumet
-
Valls
12:00Rota
-
Conil
12:00Santa Ana
-
Moratalaz
12:00UE Figueres
-
Horta
12:00Union Adarve
-
Rayo Vallecano B
12:00Vianes
-
Agoncillo
12:00Vilassar de Mar
-
UE Sants
12:00Villegas
-
Oyonesa
12:30Villanueva
-
San Fernando
13:00Atl. Paso
-
Tacoronte
13:00Gran Tarajal
-
San Fernando
13:00La Cuadra
-
Union Viera
13:00Mensajero
-
CD Buzanada
13:00SD Tenisca
-
Atl. Victoria
13:00Tenerife B
-
Ibarra
16:00CCD Alberite
-
Calasancio
16:00Deportiva Minera
-
Racing Murcia
16:00Elche CF Ilicitano B
-
Novelda CF
16:00RSD Alcala
-
Complutense
16:00San Ignacio
-
Pasaia
16:30Atl. Astorga
-
La Baneza
16:30Bullense
-
Plus Ultra
16:30CAP Ciudad de Murcia
-
Muleno
16:30Madridejos
-
Villacanas
16:30Pradejon
-
Casalarreina
17:00Alfaro
-
Anguiano
17:00Arcos CF
-
Ceuta
17:00CD Torreperogil
-
CP Almeria
17:00El Palo
-
Malaga B
17:00Motril
-
Velez Sarsfield
17:00Naxara
-
River Ebro
AwardedSan Juan Zaragoza
0 - 3
Carinena
18:30Flat Earth
-
Pozuelo de Alarcon
18:30Hercules B
-
Olimpic Xativa
Live football scores provided by goalserve.com